Gospodarstwo Rolno-Hodowlane HENDROB

Gospodarstwo Rolno-Hodowlane HENDROB powstało w 1975 r. Od samego początku istotna była dla nas wysoka jakość produktów i dobrze zorganizowana produkcja. Stało się to możliwe dzięki rodzinnemu modelowi zarządzania gospodarstwem, gdzie każdy sprawował pieczę nad określonym działem produkcji i dystrybucji. Takie zaangażowanie wpłynęło na utrzymanie i rozwój wypracowanego modelu, a w konsekwencji spowodowało, że firma rodzinna przetrwała okresy dekoniunkturyi ugruntowała swoją pozycję na rynku.

Wraz z wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej i dokonującymi się przemianami, przeobrażeniom uległa nasza produkcja. Chcąc sprostać wymaganiom i oczekiwaniom rynku nieustannie pracujemy nad tym aby nasz produkt był jak najwartościowszy, a przy tym pozostał możliwie jak najbliższy naturze.

Mając to na uwadze, pasze produkujemy we własnej mieszalni, według ściśle określonej receptury, z dodatkiem ziół. Duża część zbóż użytych przy produkcji paszy pochodzi z własnych upraw, a pozostała jest dostarczana przez zaufanych i sprawdzonych producentów.

Nasza ferma liczy kilkadziesiąt tysięcy kur niosek. W odróżnieniu od masowych producentów jesteśmy w stanie osobiście nadzorować każdy etap produkcji aby zagwarantować naszym klientom produkt najwyższej jakości.

 

 

Firma Hendrob została laureatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Loża Ekspertów wyróżniła wyrób tego producenta. Audyt, podczas którego przyznawane są certyfikaty „Doceń polskie” zorganizowano już po raz ósmy. Honorowy patronat nad programem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Przeczytaj dalej...